Hlavné menu

Novinky na Ultrablogu
Rubriky

Najčítanejšie články

Neexistuji vhodna data!

Posledné komenáre
  • Dobry den, dekuji za super clanek. Chtela jsem vam ho ohodnotit tou nejlepsi znamkou a v domneni, . . . (Lung-gom-pa. Tibetskí bežci.)
  • Denne sleduje Tvoje výkony.Držíme Ti všetci palce. (3100 Mile Race 2014)
  • KEep it up pranjal. There have been complaints that you have been drinking too much coffee! Grahak (3100 Mile Race 2014)
  • Podľa mňa, je to vec osobnej voľby. Všetky tieto ultraľahke topánky majú výhodu, že neupra . . . (Topánky na behanie)
  • A vivobarefoot topank? v poslednom čase su tie topanky vel'mi popularne... aky je vaš nazor? (Topánky na behanie)
  • Návštevy

    Konečné výsledky Supermaratónu Viedeň-Bratislava-Budapešť

    Vydané dňa 23. 10. 2006 (3763 prečítaní)
        Supermaratón Viedeň-Bratislava-Budapešť dnes skončil pómaratónom v uliciach Budapešti. V jednotlivcoch Slovák Šándor Börgi skončil na 30. mieste. František Gállik absolvoval z celkovej 320 kilometrovej trasy v predpísanom časovom limite 270 km a Jaroslav Sopúch 206 km.
        Štafeta Univerzity Mateja Bela z Banskej Bystrice sa umiestnila na desiatom mieste. Druhá štafeta Univerzity Mateja Bela skončila na dvanástom mieste. Štafeta Colnej správy sa nakoniec posunula na 28. miesto a štafeta FTVŠ Bratislava na 34. miesto. Ženskej štafete FTVŠ patrí 113. miesto, ale v kategórii ženských štafiet 15. miesto.

    Výsledky piatej etapy jednotlivci







    Jednotlivci muži
    poradie č. meno nar. štát klub čas
    1 1 Bogár János 1964 HUN EVSC 01:21:29
    2 18 Zabari János 1968 HUN 01:22:57
    3 6 Jaroslaw Janicki 1966 POL Hermes Gryfina 01:25:07
    4 3 Anatolij Krouglikov 1957 RUS 24 ROSLAVL 01:25:32
    5 22 Ossó Zoltán 1976 HUN Gumi-Profi Váci Forma SE. 01:27:20
    6 32 Valmir Nunes 1964 HUN Memorial 01:29:28
    7 12 Zahorán János 1960 HUN Alföld TE. 01:29:29
    8 9 Lengyel Zsolt 1962 HUN TTT-HSE 01:35:35
    9 37 Domán Gábor 1960 HUN Tapolcai Honvéd SE. 01:41:14
    10 28 Georg Weiss 1962 GER LG Rosbach 01:41:29







    Jednotlivkyne ženy
    poradie č. meno nar. štát klub čas
    1 49 Maria Bak 1959 GER MTP Hersbruck 01:33:46
    2 50 Kalinina Ludmilla 1968 RUS 24 ROSLAVL 01:54:16
    3 47 Czibók Ágnes 1975 HUN BHSE 01:56:42
    4 46 Visnja Skevin 1966 CRO AK MARTIN DUGO 02:07:52
    5 48 Anke Drescher 1967 GER SSC Hanau-Rodenbau 02:14:05














    Celkové výsledky jednotlivci

    Jednotlivci muži
    poradie č. meno nar. štát klub čas
    1 6 Jaroslaw Janicki 1966 POL Hermes Gryfina 22:23:46
    2 3 Anatolij Krouglikov 1957 RUS 24 ROSLAVL 22:50:03
    3 18 Zabari János 1968 HUN 23:15:07
    4 5 Tomasz Chawawko 1974 POL 24:03:00
    5 1 Bogár János 1964 HUN EVSC 24:04:31
    6 22 Ossó Zoltán 1976 HUN Gumi-Profi Váci Forma SE. 24:19:15
    7 32 Valmir Nunes 1964 HUN Memorial 24:34:56
    8 33 Molnár Mihály 1968 HUN Békéscsaba Megasport 27:46:11
    9 9 Lengyel Zsolt 1962 HUN TTT-HSE 28:29:16
    10 12 Zahorán János 1960 HUN Alföld TE. 29:36:20







    Jednotlivkyne ženy
    poradie č. meno nar. štát klub čas
    1 49 Maria Bak 1959 GER MTP Hersbruck 26:11:53
    2 50 Kalinina Ludmilla 1968 RUS 24 ROSLAVL 27:55:54
    3 47 Czibók Ágnes 1975 HUN BHSE 29:43:52
    4 48 Anke Drescher 1967 GER SSC Hanau-Rodenbau 33:06:51
    5 46 Visnja Skevin 1966 CRO AK MARTIN DUGO 35:03:44





















    Výsledky piatej etapy štafety


    Štafety muži
    poradie č. štafeta štát klub čas
    1 2250 DOVER Nyelviskola HUN 04:36:47
    2 1150 Villcad-5 HUN BKV Előre SC. 04:48:38
    3 2260 LM Stressmanagement HUN BHSE 04:54:15
    4 2280 SAMSUNG Békéscsaba HUN 05:06:54
    5 1690 DINDON Diri... DDC HUN Duna-Dráva Cement 05:08:43
    6 2580 Dal-Tim Kollár Vill. Tata HUN Hegylakók SE. 05:12:02
    7 1650 HSV WR. NEUSTATDT AUT 05:25:37
    8 2000 CHANCE N Napraforgó HUN Napraforgó Futóklub 05:26:08
    9 1570 Univerzita Mateja Bela SVK 05:31:18
    10 1240 Vác Boronkay HUN 05:31:22







    Štafety ženy
    poradie č. štafeta štát klub čas
    1 2620 STARKING Kft. HUN 05:32:03
    2 2780 Gumi-Profi VFSE Női HUN Váci Forma SE. 05:35:16
    3 2650 Gropius HUN 05:43:11
    4 2100 Budapest SAMSUNG HUN 05:43:39
    5 2720 Pécsi Kondi Sport HUN 05:59:11
    6 2660 TFSE-Semmelweiss Egyetem HUN 06:05:55
    7 2170 Budapesti Honvéd HUN BHSE 06:29:25
    8 2800 BALDA Veszprémi lányok HUN VEDAC 06:30:48
    9 2750 Hegyi Menők VHK 2 HUN 06:40:32
    10 2670 Bonyhád Anonym SE. HUN Anonym SE. 06:49:49














    Celkové výsledky štafety


    Štafety muži
    poradie č. štafeta štát klub čas
    1 2250 DOVER Nyelviskola HUN 21:27:13
    2 1150 Villcad-5 HUN BKV Előre SC. 21:54:47
    3 2260 LM Stressmanagement HUN BHSE 22:34:05
    4 1690 DINDON Diri... DDC HUN Duna-Dráva Cement 23:06:23
    5 2280 SAMSUNG Békéscsaba HUN 23:14:02
    6 2580 Dal-Tim Kollár Vill. Tata HUN Hegylakók SE. 23:19:48
    7 1650 HSV WR. NEUSTATDT AUT 24:16:30
    8 2000 CHANCE N Napraforgó HUN Napraforgó Futóklub 24:25:58
    9 1110 TTT-HSE-MH-Tata HUN TTT-HSE 24:33:50
    10 1570 Univerzita Mateja Bela SVK 24:48:52







    Štafety ženy
    poradie č. štafeta štát klub čas
    1 2620 STARKING Kft. HUN 25:05:57
    2 2780 Gumi-Profi VFSE Női HUN Váci Forma SE. 25:11:25
    3 2100 Budapest SAMSUNG HUN 26:15:37
    4 2650 Gropius HUN 26:20:51
    5 2720 Pécsi Kondi Sport HUN 27:08:39
    6 2660 TFSE-Semmelweiss Egyetem HUN 27:50:41
    7 2800 BALDA Veszprémi lányok HUN VEDAC 28:54:02
    8 2750 Hegyi Menők VHK 2 HUN 29:26:39
    9 2170 Budapesti Honvéd HUN BHSE 29:35:07
    10 2670 Bonyhád Anonym SE. HUN Anonym SE. 30:22:53


    Konečné výsledky jednotlivci (.pdf).
    Konečné výsledky štafety (.pdf).

    [Akt. známka: 4,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
    | Autor: Prānjal | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | podpor nás na vybrali.sme.sk podpor nás na vybrali.sme.sk| Informační e-mailVytlačiť článok
    Reklama
    Google

    Novinky
    08.11.2010: 100 km E.A.A. EUROPEAN CHAMPIONSHIP
    Muži:
    1. JONAS BUUD, SWE, 6:47:40
    2. OLEKSANDR HOLOVNYTSKYY, UKR, 6:51:03
    3. ANDRÉ COLLET, GER, 6:51:54

    7. DANIEL ORÁLEK, CZE, 6:58:26
    21. ONDREJ EVIN, SVK, 7:25:53
    27. PETER TICHY. SVK, 7:35:28
    34. MILAN ADAMEC, CZE, 7:49:20
    49. JAROSLAV BOHDAL, CZE, 8:14:53
    55. SLAVOMIR LINDVAI, SVK, 8:35:17
    61. RUDOLF LORENCIK, SVK, 8:55:11
    63. JAN BUJNAK, SVK, 9:23:34

    Ženy:
    1. ELLIE GREENWOOD, GBR, 7:29:05
    2. MONICA CARLIN, ITA, 7:30:50
    3. LIZZY HAWKER, GBR, 7:33:26

    30. ALENA ŽÁKOVSKÁ, CZE, 9:34:32
    32. MARTINA JUDA, CZE, 9:56:17
    33. VILMA PODMELOVÁ, CZE, 10:21:09

    28.09.2009: Spartathlon 2009
    Muži:
    1. Ryoichi Sekiya, JPN, 23:48:24
    2. Lars Christofferse, DAN, 24:31:45
    3. Jon Berge, NOR, 25:09:38

    10. Slavomír Lindvai, SVK, 27:16:10

    Ženy:
    1. Sumie Inagaki, JPN, 27:39:49
    2. Yoshido Matsuda, JPN, 31:16:12
    3. Lisa Bliss, USA, 32:23:26

    11.05.2009: Self-Transcendence 12+24 Stunden-Lauf Basel
    24-hodinový beh

    Muži:
    1. Kai Horschig, GER, 212,686km
    2. Ananda-Lahari Zuščín, SVK, 209,747km
    3. Victor Rodionov, LAT, 209,121km

    Ženy:
    1. Carmen Hilderbrand, GER, 207,390km
    2. Nicole Kresse, GER, 176,358km
    3. Ramona Thevenet-Smith, GBR, 166,224km

    12-hodinový beh

    Muži:
    1. Simon Schmid, SUI, 129,120km
    2. Udo Stossberger, GER, 127,512km
    3. Grigire Cilipic, MDA, 127,370km

    Ženy:
    1. Regina Berger-Schmitt, GER, 111,331km
    2. Caroline Girod, SUI, 98,300km
    3. Belinda Eckert, GER, 96,309km

    05.05.2009: IAU 24h World Challenge, Bergamo, Taliansko
    Muži:
    1. Henrik Olson, SWE, 257,042km
    2. Ralf Weis, GER, 244,492km
    3. Yuji Sakai, JPN, 242,713km

    29. Petr Dostálek, CZE, 213,466km
    34. Slavomír Lindvai, SVK, 208,898km
    39. Miroslav Osladil, CZE, 206,233km
    64. František Gállik, SVK, 183,951km
    74. Martin Huncovský, CZE, 177,319km
    137. Ján Bujňák, SVK, 52,161km

    Ženy:
    1. Anne-Cecile Fontaine, FRA, 243,644km
    2. Brigitte Bec, FRA, 234,977km
    3. Monica Casiraghi, ITA, 223,848km

    38. Martina Nemečková, CZE, 175,098km
    50. Pavnína Procházková, CZE, 154,900km
    56. Dagmar Hurková, CZE, 137,963km

    05.05.2009: Self-Transcendence Six and Ten Day Race, New York
    10-dňový beh

    Muži:
    1. Madhupran Schwerk, GER, 777 míľ
    2. Igor Mudryk, UKR, 712 míľ
    3. Yuri Trostenyuk, UKR, 629 míľ

    12. Chakradhara Čáslava, CZE, 501 míľ
    13. Rastislav Uličný, SVK, 495 míľ
    19. Padyatra Komák, SVK, 408 míľ

    Ženy:
    1. Kaneenika Janáková, SVK, 707 míľ (Slovenský rekord)
    2. Sarah Barnett, AUS, 684 míľ
    3. Jayasalini Abramovskikh, UKR, 619 míľ

    6. Ivana Nemcová, CZE, 559 míľ
    10. Sylva Stradalová, CZE, 525 míľ
    14. Zuzana Dócziová, SVK, 503 míľ

    6-dňový beh

    Muži:
    1. Darren Worts, USA, 420 míľ
    2. Vilodymyr Hlushchuk, UKR, 391 míľ
    3. Vlastimil Dvořáček, CZE, 375 míľ

    11. Ales Pliva, CZE, 293 míľ
    12. Michal Petříček, CZE, 285 míľ

    Ženy:
    1. Dipali Cunningham, AUS, 513 míľ (WR)
    2. Pam Reed, USA, 490 míľ
    3. Lenka Švecová, CZE, 372 míľ

    9. Sunanda Mináriková, CZE, 284 míľ

    05.05.2009: Podvihorlatský maratón 2009
    Muži:
    1. Ferenc Biri, HUN, 2:43:09
    2. Vladislav Lipovský, SVK, 2:44:46
    3. János Zabari, HUN, 2:45:24

    Ženy:
    1. Anna Balošáková, SVK, 3:35:26
    2. Zlatica Semanová, SVK, 3:40:23
    3. Erika Billá, SVK, 3:43:39

    16.04.2009: Athens Ultramarathon Festival 24h, 48h, 72h and 7 days
    7 dňový beh

    Muži:
    1. SICHEL WILLIAM, GBR, 805km
    2. LO WEI NING, TPE, 789,217km
    3. NOMIKOS NIKITAS, GRE, 771km

    Ženy:
    1. JANOSI ELVIRA, HUN, 436,156km

    72 hodinový beh

    Muži:

    1. BATZOGLOU VAGELIS, GRE, 415km
    2. KOROVESIS GEORGE, GRE, 304,305km
    3. PRIMUS THOMAS, AUT, 300km

    Ženy:

    1. HUANG SHU MIN, TPE, 407,507km

    48 hodinový beh

    Muži:
    1. KAZOURIS DIMITRIS, GRE, 300km
    2. JONES COLIN, GBR, 275km
    3. PAPACHARALABOUS NIKOS, GRE, 216km

    Ženy:
    1. GIANNAKOPOULOU DIMITRA, GRE, 201km
    2. VENITI MARIA, GRE, 134,72km

    24 hodinový beh

    Muži:
    1. GEORGIOPOULOS KONSTANTINOS, GRE, 211km
    2. NIKOLIS CHARALAMBOS, GRE, 207,228km
    3. MUSTALA ARI, FIN, 204,892km

    Ženy:
    1. BERCES EDIT, HUN, 201,237km
    2. CHIA LUH SIN, TPE, 193,52km
    3. AHLHOLM TUULA KRISTIINA, FIN, 185,462km

    07.04.2009: Marathon Des Sables 2009
    Muži:
    1. Mohamad Ahansal, MAR, 16:27:26
    2. Aziz El Akad, MAR, 16:31:40
    3. Salameh Al Aqra, JOR, 17:15:06

    234. Stanislav Kmec, SVK, 31:04:25

    Ženy:
    1. Touda Didi, MAR, 23:30:44
    2. Meghan Hicks, USA, 24:29:16
    3. Luz Perez Carbajo, ESP, 24:38:32

    47. Ivana Pilarova, CZE, 40:50:12

    29.03.2009: ČSOB Bratislava Marathon
    Muži:
    1. HAURYCHENKO Aliaksej, BLR, 2:21:40
    2. BARTKIEWICZ Krzysztof, POL, 2:31:38
    3. HOLEČKO Martin, SVK, 2:31:47

    Ženy:
    1. FÖLDINGNÉ NAGY Judit, HUN, 2:50:21
    2. PETNUCHOVÁ Ingrid, 2:51:05
    3. MARTINCOVÁ Ivana, 2:54:17

    23.03.2009: Furčianský maratón
    Muži:
    1. Slavomír Lidvai, SVK, 2:53:25
    2. Ondrej Evin, SVK, 2:55:12
    3. Rudolf Lorenčík, SVK, 2:56:50

    Ženy:
    1. Zlatka Semanová, SVK, 3:55:08
    2. Eva Hatalová, SVK, 3:55:23
    3. Alžbeta Tiszová, SVK, 4:15:05
    Archív správ...

    Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.
    Vaše pripomienky, podnety a námety zasielajte na náš mail ultrabeh - ZAVINÁČ - ultrabeh.sk .