Hlavné menu

Novinky na Ultrablogu
Rubriky

Najčítanejšie články

Neexistuji vhodna data!

Posledné komenáre
  • Dobry den, dekuji za super clanek. Chtela jsem vam ho ohodnotit tou nejlepsi znamkou a v domneni, . . . (Lung-gom-pa. Tibetskí bežci.)
  • Denne sleduje Tvoje výkony.Držíme Ti všetci palce. (3100 Mile Race 2014)
  • KEep it up pranjal. There have been complaints that you have been drinking too much coffee! Grahak (3100 Mile Race 2014)
  • Podľa mňa, je to vec osobnej voľby. Všetky tieto ultraľahke topánky majú výhodu, že neupra . . . (Topánky na behanie)
  • A vivobarefoot topank? v poslednom čase su tie topanky vel'mi popularne... aky je vaš nazor? (Topánky na behanie)
  • Návštevy

    Traja Slováci a päť Čechov štartuje na 6 a 10 dňovom závode v New Yorku

    Vydané dňa 23. 04. 2007 (4304 prečítaní)
    6 a 10 dňový závod    V stredu 25. apríla štartuje v New Yorku 6 a 10 dňový závod. Tento rok sa na štart 10 dňového závodu postaví 44 a 6 dňového 38 bežcov a bežkýň. Na štarte 10 dňového závodu uvidíme aj Petra Spáčila zo Zlína, Pavla Sáraza z Komjatíc, Jirku Čáslavu zo Zlína a Rastislava Uličného z Prešova. Ženské štartovné pole ozdobia Lenka Švecová z Brna, Kaneenika Janáková z Bratislavy (spolu z Rakušankou Surasa Maier patria medzi hlavné favoritky závodu) a Sylvia Strnadová zo Zlína. 6 dňový závod pobeží ešte brnenský vytrvalec Michal Petříček.

    Toto je predbežná štartovná listina:

    10 dňový závod muži:

    Rimas Jakelaitis,52, Brooklyn,NY LIT
    Vladimir Balatsky,35, Graz,Austria UKR
    Trishul Cherns,50,Middle Village,NY CAN
    David Luljak,51, Chevy Chase,MD USA
    Christopher Muellauer,34, Zurich, SUI
    Petr Spacil,29,Zlin, Czech Rep
    Luis Rios,59, Brooklyn,NY USA
    Pavel Saraz,31,Komjatice, SVK
    Glen Turner,47,Louisville,CO USA
    Bob Oberkehr,52, Northvale,NJ USA
    Zoran Marinkovic,43, Leskovac SERBIA
    Garry Wise,60, Yuendumu,NT AUS
    Manfred Edinger,45,Vienna, AUT
    Jirka Caslava,32, Zlin, Czech Rep
    Sergey Sydenko,34, Donetsk UKR
    Frederick Davis III, 59, Bedford, OH USA
    Tom Kline,62, Sunny Isles Beach, FL USA
    Dragan Stojanovich,35,Belgrade,SERBIA
    Rastislav Ulicny,26, Presov,SVK
    Jade Lynn,31, Auckland,NZ
    Uwe Postler,43, Innsbruck,AUT
    Klaus Schulz,66, Berlin GER
    Tamas Agoston,42, Budapest, HUN
    Valentyn Ionov,36,Kiev, UKR
    Igor Mudrik,33, Vinnitsa,UKR
    Mihail Vasilchenko,41, Omsk, RUS
    Alexander Arnst,52, Omsk, RUS


    10 dňový závod ženy:

    Surasa Maier,48,Salzburg, AUT
    Lenka Svecova,32,Brno,Czech Rep
    Kaneenika Janakova,37,Bratislava,SVK
    Pratishruti Khisamoutdinova,63,Smolensk RUS
    Dorothea Vogeli,43,Ettingen, SUI
    Elvira Janosi,51, Palic SERBIA
    Visuddhi Trummer,44,Wels, AUT
    Svitlana Samarina,32, Kiev, UKR
    Karina Ward,31, Canberra, AUS
    Sylva Stradalova,28, Zlin, Cz Reb
    Ingrid Kirschner,41, Munich GER
    Tatyana Jauk, 36, Graz , AUT (Slovenia)
    Larysa Khramova,43, Nilolaev, UKR
    Kushali Taransova,40, Kiev, UKR
    Anastasiya Tabachnikova,25,Cheyabinsk, RUS
    Ieva Kurzemniece,42, Riga, LAT
    Tetyana Pasteznak,44, Donetsk, UKR


    6 dňový závod muži:

    John Geesler,48,St. Johnsville,NY USA
    Asprihanal Aalto,35, Helsinki,FIN
    Serge Arbona,42, Baltimore, MD USA
    Mark Dorion,47, El Paso, TX USA
    Hubert Muckenhumer,39,Salzburg,AUT
    Gary Cross, 47, Douglas, AZ USA
    Christopher Rana,30, Salzburg, AUT
    Tim Lawson,21, Portland, OR USA
    Peter Elliott,41, Melbourne,AUS
    Pete Stringer,65, Osterville,MA USA
    Andy Cable,41,Shelton,CT USA
    Roman Dzierlatka,Bristol,CT USA
    Dennis Hopkins,27,Astoria,NY USA
    Donald Landry,61, Montreal, Quebec, CAN
    Andrey Andreev,41,St Petersburg RUS
    Yuriy Trostenyuk,43, Vinnitsa, UKR
    Michal Petricek,42, Brno, Czech Rep
    David Rogan,40,Florence,Italy (AUS)
    Mark Hoogakker,28,Den Haag, NETH
    Horst Sykora,46,Vienna, Austria
    Pavel Szymanski,35,Zlin. Czech Rep

    6 dňový závod ženy:

    Dipali Cunningham,48,Melbourne, AUS
    Juli Aistars,48,Lake Zurich, IL USA
    Kate Condon,51, Chichester, UK
    Harita Davies,32, Christchurch,NZ
    Petra Missbrenner,37,Vienna, AUT
    Shishaldin Hanlen,26, Brooklyn,NY USA
    Niribili File,61, Auckland,NZ
    Marion Landry,62,Montreal,Quebec, CAN
    Gael Balantyne,43, Auckland, NZ
    Abhoya Field,63, Christchurch,NZ
    Uljana Jevdoriova,51,Kerava,FIN
    Rageshri Muzychenko,37, Kiev, Ukraine
    Olga Soboleva,44,Minsk, BELARUS
    Stebneva Lubov,50, St. Petersburg,RUS
    Regina Plyavinskaya,41, St. Petersburg RUS
    Kateryna Krot,31,Mariopol, Ukraine
    Iris Klapper,32, Christchurch, NZ

        Viac na SriChinmoyRaces.org.

    [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
    | Autor: Prānjal | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | podpor nás na vybrali.sme.sk podpor nás na vybrali.sme.sk| Informační e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.srichinmoyraces.org/us
    Reklama
    Google

    Novinky
    08.11.2010: 100 km E.A.A. EUROPEAN CHAMPIONSHIP
    Muži:
    1. JONAS BUUD, SWE, 6:47:40
    2. OLEKSANDR HOLOVNYTSKYY, UKR, 6:51:03
    3. ANDRÉ COLLET, GER, 6:51:54

    7. DANIEL ORÁLEK, CZE, 6:58:26
    21. ONDREJ EVIN, SVK, 7:25:53
    27. PETER TICHY. SVK, 7:35:28
    34. MILAN ADAMEC, CZE, 7:49:20
    49. JAROSLAV BOHDAL, CZE, 8:14:53
    55. SLAVOMIR LINDVAI, SVK, 8:35:17
    61. RUDOLF LORENCIK, SVK, 8:55:11
    63. JAN BUJNAK, SVK, 9:23:34

    Ženy:
    1. ELLIE GREENWOOD, GBR, 7:29:05
    2. MONICA CARLIN, ITA, 7:30:50
    3. LIZZY HAWKER, GBR, 7:33:26

    30. ALENA ŽÁKOVSKÁ, CZE, 9:34:32
    32. MARTINA JUDA, CZE, 9:56:17
    33. VILMA PODMELOVÁ, CZE, 10:21:09

    28.09.2009: Spartathlon 2009
    Muži:
    1. Ryoichi Sekiya, JPN, 23:48:24
    2. Lars Christofferse, DAN, 24:31:45
    3. Jon Berge, NOR, 25:09:38

    10. Slavomír Lindvai, SVK, 27:16:10

    Ženy:
    1. Sumie Inagaki, JPN, 27:39:49
    2. Yoshido Matsuda, JPN, 31:16:12
    3. Lisa Bliss, USA, 32:23:26

    11.05.2009: Self-Transcendence 12+24 Stunden-Lauf Basel
    24-hodinový beh

    Muži:
    1. Kai Horschig, GER, 212,686km
    2. Ananda-Lahari Zuščín, SVK, 209,747km
    3. Victor Rodionov, LAT, 209,121km

    Ženy:
    1. Carmen Hilderbrand, GER, 207,390km
    2. Nicole Kresse, GER, 176,358km
    3. Ramona Thevenet-Smith, GBR, 166,224km

    12-hodinový beh

    Muži:
    1. Simon Schmid, SUI, 129,120km
    2. Udo Stossberger, GER, 127,512km
    3. Grigire Cilipic, MDA, 127,370km

    Ženy:
    1. Regina Berger-Schmitt, GER, 111,331km
    2. Caroline Girod, SUI, 98,300km
    3. Belinda Eckert, GER, 96,309km

    05.05.2009: IAU 24h World Challenge, Bergamo, Taliansko
    Muži:
    1. Henrik Olson, SWE, 257,042km
    2. Ralf Weis, GER, 244,492km
    3. Yuji Sakai, JPN, 242,713km

    29. Petr Dostálek, CZE, 213,466km
    34. Slavomír Lindvai, SVK, 208,898km
    39. Miroslav Osladil, CZE, 206,233km
    64. František Gállik, SVK, 183,951km
    74. Martin Huncovský, CZE, 177,319km
    137. Ján Bujňák, SVK, 52,161km

    Ženy:
    1. Anne-Cecile Fontaine, FRA, 243,644km
    2. Brigitte Bec, FRA, 234,977km
    3. Monica Casiraghi, ITA, 223,848km

    38. Martina Nemečková, CZE, 175,098km
    50. Pavnína Procházková, CZE, 154,900km
    56. Dagmar Hurková, CZE, 137,963km

    05.05.2009: Self-Transcendence Six and Ten Day Race, New York
    10-dňový beh

    Muži:
    1. Madhupran Schwerk, GER, 777 míľ
    2. Igor Mudryk, UKR, 712 míľ
    3. Yuri Trostenyuk, UKR, 629 míľ

    12. Chakradhara Čáslava, CZE, 501 míľ
    13. Rastislav Uličný, SVK, 495 míľ
    19. Padyatra Komák, SVK, 408 míľ

    Ženy:
    1. Kaneenika Janáková, SVK, 707 míľ (Slovenský rekord)
    2. Sarah Barnett, AUS, 684 míľ
    3. Jayasalini Abramovskikh, UKR, 619 míľ

    6. Ivana Nemcová, CZE, 559 míľ
    10. Sylva Stradalová, CZE, 525 míľ
    14. Zuzana Dócziová, SVK, 503 míľ

    6-dňový beh

    Muži:
    1. Darren Worts, USA, 420 míľ
    2. Vilodymyr Hlushchuk, UKR, 391 míľ
    3. Vlastimil Dvořáček, CZE, 375 míľ

    11. Ales Pliva, CZE, 293 míľ
    12. Michal Petříček, CZE, 285 míľ

    Ženy:
    1. Dipali Cunningham, AUS, 513 míľ (WR)
    2. Pam Reed, USA, 490 míľ
    3. Lenka Švecová, CZE, 372 míľ

    9. Sunanda Mináriková, CZE, 284 míľ

    05.05.2009: Podvihorlatský maratón 2009
    Muži:
    1. Ferenc Biri, HUN, 2:43:09
    2. Vladislav Lipovský, SVK, 2:44:46
    3. János Zabari, HUN, 2:45:24

    Ženy:
    1. Anna Balošáková, SVK, 3:35:26
    2. Zlatica Semanová, SVK, 3:40:23
    3. Erika Billá, SVK, 3:43:39

    16.04.2009: Athens Ultramarathon Festival 24h, 48h, 72h and 7 days
    7 dňový beh

    Muži:
    1. SICHEL WILLIAM, GBR, 805km
    2. LO WEI NING, TPE, 789,217km
    3. NOMIKOS NIKITAS, GRE, 771km

    Ženy:
    1. JANOSI ELVIRA, HUN, 436,156km

    72 hodinový beh

    Muži:

    1. BATZOGLOU VAGELIS, GRE, 415km
    2. KOROVESIS GEORGE, GRE, 304,305km
    3. PRIMUS THOMAS, AUT, 300km

    Ženy:

    1. HUANG SHU MIN, TPE, 407,507km

    48 hodinový beh

    Muži:
    1. KAZOURIS DIMITRIS, GRE, 300km
    2. JONES COLIN, GBR, 275km
    3. PAPACHARALABOUS NIKOS, GRE, 216km

    Ženy:
    1. GIANNAKOPOULOU DIMITRA, GRE, 201km
    2. VENITI MARIA, GRE, 134,72km

    24 hodinový beh

    Muži:
    1. GEORGIOPOULOS KONSTANTINOS, GRE, 211km
    2. NIKOLIS CHARALAMBOS, GRE, 207,228km
    3. MUSTALA ARI, FIN, 204,892km

    Ženy:
    1. BERCES EDIT, HUN, 201,237km
    2. CHIA LUH SIN, TPE, 193,52km
    3. AHLHOLM TUULA KRISTIINA, FIN, 185,462km

    07.04.2009: Marathon Des Sables 2009
    Muži:
    1. Mohamad Ahansal, MAR, 16:27:26
    2. Aziz El Akad, MAR, 16:31:40
    3. Salameh Al Aqra, JOR, 17:15:06

    234. Stanislav Kmec, SVK, 31:04:25

    Ženy:
    1. Touda Didi, MAR, 23:30:44
    2. Meghan Hicks, USA, 24:29:16
    3. Luz Perez Carbajo, ESP, 24:38:32

    47. Ivana Pilarova, CZE, 40:50:12

    29.03.2009: ČSOB Bratislava Marathon
    Muži:
    1. HAURYCHENKO Aliaksej, BLR, 2:21:40
    2. BARTKIEWICZ Krzysztof, POL, 2:31:38
    3. HOLEČKO Martin, SVK, 2:31:47

    Ženy:
    1. FÖLDINGNÉ NAGY Judit, HUN, 2:50:21
    2. PETNUCHOVÁ Ingrid, 2:51:05
    3. MARTINCOVÁ Ivana, 2:54:17

    23.03.2009: Furčianský maratón
    Muži:
    1. Slavomír Lidvai, SVK, 2:53:25
    2. Ondrej Evin, SVK, 2:55:12
    3. Rudolf Lorenčík, SVK, 2:56:50

    Ženy:
    1. Zlatka Semanová, SVK, 3:55:08
    2. Eva Hatalová, SVK, 3:55:23
    3. Alžbeta Tiszová, SVK, 4:15:05
    Archív správ...

    Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.
    Vaše pripomienky, podnety a námety zasielajte na náš mail ultrabeh - ZAVINÁČ - ultrabeh.sk .